Black Friday
1326 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
599 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Vyhrajte Škodu Octavii na měsíc!

Škoda

K příležitosti uvedení modernizovaného modelu Škody Octavie jsme se rozhodli uspořádat soutěž. Chceme znát váš názor! Co říkáte na novou omlazenou verzi? Líbí se vám více, než ta původní? Stačí, když do formuláře vyplníte svou odpověď a zanecháte email. Dvěma účastníkům soutěže zapůjčíme na měsíc verzi Octavie, pro kterou hlasovali. U obou odpovědí vyhrává 50. v pořadí. 

POZOR! Zúčastnit se může každý, kdo má platný řidičský průkaz a už mu bylo 18 let. Formulář může každý soutěžící vyplnit pouze JEDNOU. 

Soutěžit můžete až do 19.1.2017, přesněji do 19:00 hodin. Ještě ale než začnete, pozorně si přečtěte obecná pravidla soutěže.

GRATULUJEME DVĚMA VÝHERCŮM: Modernizovanou Škodu Octavii zapůjčíme Martinovi Strachotovi a předešlou verzi Danielovi Kubíkovi

 

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace