Skladové vozy
1342 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
540 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Vyzkoušejte vozy ŠKODA Fabia a Rapid s novými motory 1.0 TSI

Škoda

Odložte předsudky stranou a otestujte nové vozy Škoda s motory 1.0 TSI na pobočkách Louda Auto!
Na základně testovacích jízd sami poznáte výhody těchto nových motorů. O nich si můžete přečíst na následujících řádcích.
Pro testovací jízdu vyplňte kontaktní formulář na konci článku.

Moderní přeplňované motory s přímým vstřikováním paliva – benzínové TSI a naftové TDI – dosahují nižší spotřeby paliva a emisí při zachování jízdní dynamiky.

Přeplňované motory s přímým vstřikováním paliva mají plochou křivku točivého momentu v širokém rozsahu otáček. Díky přeplňování nabízejí dostatek výkonu již v nízkých otáčkách, ve kterých je motor používán po většinu času. V nižších otáčkách je motor také tišší a má nižší spotřebu paliva a emise.

Přímé vstřikování paliva zvyšuje účinnost spalování, což se projevuje na nižší spotřebě a tím také na emisích CO2. U dieselových motorů je využíván systém vysokotlakého vstřikování paliva common-rail. Množství pevných částic ve výfukových plynech pomáhá omezit filtr DPF.
 

Motor 1.0 TSI

Modely s motorem 1.0 TSI má vyšší maximální rychlost a udávaná kombinovaná spotřeba naopak je naopak nižší asi o šest procent. Na nižší spotřebě se podílelo hned několik faktorů, mezi nimi i olejové čerpadlo s regulovatelným výkonem. Tlak dosahuje hodnoty až 1,6 baru a narůstá velice spontánně. Proto modely s novým motorem vynikají dynamickým jízdním projevem.

S menším objemem přichází vyšší výkon. Motor 1.0 TSI má také užší působení maximálního výkonu a točivého momentu. Tyto motory jsou nabízeny v provedeních s 70 nebo 81 kW, namísto 66 a 81 kW jako u starších verzí. Navíc je nový motor díky své konstrukci o deset kilogramů lehčí, tudíž běží velice tiše.

Nové motory jsou dodávány do modelů Škoda Fabia a Škoda Rapid. 
 

Pro více informací kontaktujte prodejce Škoda na našich pobočkách.

Octavia je ve finále!

Tři ze sedmi finalistů soutěže evropské Auto roku 2021 si můžete koupit i u nás v Louda Auto. Mezi sedmi nově odhalenými finalisty je trochu nečekaně i Škoda Octavia IV a také Cupra Formentor. Trojici vozů, které si můžete prohlédnout i u…

Sváteční otevírací doba

Vážení zákazníci,  rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době.    Čtvrtek 24.12.2020 - ZAVŘENO Pátek 25.12.2020 - ZAVŘENO Sobota 26.12.2020 - ZAVŘENO Čtvrtek 31.12.2020 - OTEVŘENO DO 15:30 na všech…

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace