Black Friday
1326 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
599 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Zalyžujte si v největším skiareálu Jizerských hor s Louda auto!

Louda Auto

Louda Auto zve všechny zákazníky a fanoušky zimních sportů do největšího lyžařského areálu Jizerských hor na Tanvaldský Špičák, jehož jsme již několik let hrdým partnerem.

 

Skiaréna Jizerky znamená propojení ski areálů Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov. Tyto ski areály nabízí celkem 18km sjezdovek, 21 lyžařských vleků, 1 lanovou dráhu a 3 pohyblivé koberce.

O celodenní skipasy jste měli možnost si zasoutěžit na facebooku Louda Auto, kde pro Vás i nadále připravujeme další zajímavé soutěže o atraktivní ceny.

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace