Black Friday
1326 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
599 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Zažijte Audi TT RS na mosteckém okruhu

Louda Auto

Chcete zažít neopakovatelné dobrodružství na mosteckém okruhu?Pak neváhejte a zúčastněte se Louda Racing Campu!Čeká na vás osm sportovních vozů, které si po instruktáži od profesionálního jezdce sami prověříte a na závěr zajedete ostré kolo,
které rozhodne o vítězi březnového Campu!

 

NOVINKOU březnových termínů je nejostřejší verze AUDI TT RS, ve které se svezete po boku profesionálního jezdce. I na sedadle spolujezdce Vám bude tuhnout krev v žilách.


 


Za cenu 9 999 Kč získáte kromě tříhodinového zážitku také bohaté občerstvení a certifikát okruhového jezdce.Cena obsahuje veškeré pohonné hmoty a servisní příplatky.

 

 

 

Rychlé vozy Jízdy na čas Občerstvení

Vyzkoušíte si jízdu s
Octavií RS, Golfem R a Seatem Cupra 

Váš čas bude změřen a zaznamenán
do celkového žebříčku 
V průběhu celého dne na vás čeká
bohaté občerstvení 

 

 

Jaké vozy si vyzkoušíte?
 

 

 

KONTAKT
Tel.: +420 734 576 273
E-mail: veronika.cimburkova@louda.cz 

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace