Black Friday
1326 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
599 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Zcela nová Mazda MX-5

Mazda

Netrpělivě očekávaná 4. generace Mazdy MX-5, nejnovějšího ztělesnění nejprodávanějšího roadsteru na světě, představuje veškerého ducha, styl a požitek z jízdy, které jej proslavily.
 

 

Zcela nová Mazda MX-5

 

Vychází z pojmu Jinba Ittai neboli „kůň a jezdec jsou jedno“, který vyjadřuje úzký vztah mezi vozem a řidičem. Dynamika pohonu zadních kol, ideální rozložení hmotnosti v poměru 50:50 a o 100 kg lehčí karosérie, než u jejího předchůdce, vytvářejí vzrušující napětí a udržují vás v kontaktu s vozovkou při každém pohybu volantem.

 

Tento vztah mezi vozem a řidičem dále posilují nové technologie Mazda zabudované ve voze, které zajišťují bezpečnost a připojení k systému MZD Connect. Naše oceňovaná technologie SKYACTIV, která je přítomna v motorech, v převodovce, v podvozku a v karosérii, poskytuje této zcela nové Mazdě MX-5 vyváženou kombinaci výkonu, spotřeby a potěšení z jízdy.

 

Tato zcela nová Mazda MX-5 vyjadřuje designový jazyk Mazda KODO - duše v pohybu a od nasednutí vyvolává pocit napětí zvířete připraveného ke skoku. Zcela nová Mazda MX-5 stále vyjadřuje vše, pro co se tento ikonický vůz stal v posledních 25 letech legendou. Jediný pohled a zrychlí se vám tep.

 

Až žije roadster!
 

 

Zcela nová Mazda MX-5 Zcela nová Mazda MX-5 Zcela nová Mazda MX-5
Zcela nová Mazda MX-5 Zcela nová Mazda MX-5 Zcela nová Mazda MX-5
Zcela nová Mazda MX-5 Zcela nová Mazda MX-5 Zcela nová Mazda MX-5
Zcela nová Mazda MX-5 Zcela nová Mazda MX-5 Zcela nová Mazda MX-5

 


Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace