Black Friday
1326 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
599 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Zveme Vás na ochutnávku lahůdek na Fresh Festivalu Pardubice

Louda Auto

Rádi bychom Vás srdečně pozvali na ochutnávku toho nejlepšího nejen z jídla, ale i z našeho showroomu.

 
 Pozvánka na Fresh Festival s Louda Auto
 
 
 
 
Louda Auto se svými nejšťavnatějšími vozy značek Volkswagen, Audi, Škoda a Mazda se spojil se čtvrtým ročníkem gurmánského festivalu dobrého jídla a pití s BOSH FRESH FESTIVALEM, který se koná již tento víkend ve dnech 18 – 19. června na Dostihovém závodišti v Pardubicích. Nebudou chybět nevšední gurmánské lahůdky z klasické, molekulární a extrémní kuchyně, živá show pod vedením věhlasných šéfkuchařů v čele se Zdeňkem Polhreichem, Marcelem Ihnačákem, Ivanem Vodochodským či Malazem Al Youssefem a bohatý doprovodný program. 
 
Na své si tak přijdou nejen Vaše chuťové pohárky, ale i Vaše další smysly, které dostanou zabrat během testovací jízdy s nejočekávanějším modelem značky Volkswagen roku 2016 s novým Volkswagen TIGUAN a při seznamování s nejšťavnatějšími vozy ze stáje Louda Auto. Nový Volkswagen Tiguan posouvá segment kompaktních SUV výrazně vpřed. S německou precizností je vozem promyšleným od prvního do posledního detailu. V Tiguan stanu umístněným před vstupní branou festivalu si budete moct tuhle absolutní novinku vyzkoušet a náležitě vychutnat.
 
 
 
Nový Tiguan na Fresh festivalu
 

Bezprostředně po vstupu do areálu BOSH FRESH FESTIVALU naleznete Louda Auto stan, kde pro Vás budeme mít připraveny ty nejšťavnatější vozy značek Volkswagen, Audi, Škoda a Mazda a bohatý doprovodný program spojený s tipovací soutěží o auto na celý týden!
 

Těšíme se na Vás v sobotu 18. 6. od 10.00 do 21.00 hod a v neděli 19. 6. od 10.00 do 16.30 hod na Dostihovém závodišti v Pardubicích.

 
 
 
Váš tým Louda Auto
 
 
 

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace