Skladové vozy
3958 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1149 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Aukce vozů od Louda Auto podpoří malé fotbalisty

Louda Aukce+

Mimořádná charitativní akce Louda Aukce+ vynesla finanční prostředky ve prospěch činnosti nadačního fondu Ligové fotbalové asociace Zelený život. Ten pomáhá talentovaným fotbalistům ve věku 5 až 15 let, kteří pocházejí ze sociálně znevýhodněného prostředí.

Šek převzal Daniel Hajný, obchodní a marketingový ředitel Ligové fotbalové asociace, která je zřizovatelem nadačního fondu Zelený život.  Peníze využije například na nákup sportovního vybavení pro malé fotbalisty, kteří by si ho jinak nemohli dovolit. „Jsme rádi, že díky našemu partnerství s Louda auto a tomuto ojedinělému projektu můžeme podpořit několik dalších dětí v jejich sportovní kariéře. Věříme, že díky nadačnímu fondu Zelený život dokážeme jako profesionální fotbal vygenerovat prostředky pro sportování dětí, které si to kvůli sociálně slabším podmínkám ve svých rodinách nemohou dovolit,“ řekl Daniel Hajný ke spolupráci s Louda auto.

V aukci se vydražily vozy Sparty, Slavie a ostravského Baníku a jejich noví majitelé dostali i podepsaný dres od hráčů jejich oblíbeného týmu. Celkový výtěžek aukce přinesl do nadačního fondu Zelený život celkem 28 tisíc korun. V aukci mohli zájemci získat zánovní vozy Škoda Fabia od Louda Auto, ve kterých v minulých měsících jezdili hráči a funkcionáři všech 18 českých ligových klubů. 

„Patříme mezi největší sponzory českého fotbalu, v této ligové sezóně půjčíme tuzemským fotbalových klubům přes 260 automobilů,“ doplnil Robert Imling, ředitel prodeje ojetých vozů Louda Auto+.

I další ligový ročník přinese fotbalovým klubům 250 vozů od Louda Auto+

"Zapůjčené vozy využijí fotbalové kluby k přepravě vybavení i fotbalistů na zápasy, a to nejen ve FORTUNA:LIZE, ale třeba i v mládežnických soutěžích, takže se jedná o velmi významnou pomoc," říká Daniel Hajný, ředitel obchodu a marketingu LFA.

Ceny zánovních aut klesají poprvé za dva roky, Louda Auto+ snižuje ceny o 30 až 80 tisíc Kč

První zlevňování automobilů za poslední dva roky oznámila společnost Louda Auto+, která je jedním největších prodejců ojetých vozů v ČR. U zánovních modelů nejprodávanějších značek Škoda, Volkswagen a Hyundai společnost snižuje v těchto dnech ceny o 30 až 80 tisíc Kč.

Auta z první ruky

Situace na automobilovém trhu zneklidňuje výrobce, prodejce i spotřebitele. Nedostatek nových vozů a prověřených ojetých vozů představuje aktuální téma všech jejich diskuzí. Poptávku i těch nejnáročnějších mohou uspokojit takzvaná auta z první ruky.
Zpět na novinky