Skladové vozy
2695 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
521 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Získejte 18 vozů FABIA Monte Carlo - platí jen do 15. září!

Louda Aukce+

Jen do 15. září potrvá mimořádná charitativní akce Louda Aukce+ ve prospěch nadace Zelený život, která pomáhá malým talentovaným fotbalistům ze znevýhodněného prostředí.

V aukci mohou zájemci získat 18 zánovních vozů, které v minulých měsících patřily 18 českým fotbalovým klubům. Louda Aukce+ vznikla v rámci spolupráce s Ligovou fotbalovou asociací.

Charitativní Louda Aukce+ bude probíhat online od 1. září 2021 do 15. září 2021, kdy budou na webu https://louda.cz/aukce vystaveny vozy k aukci, po předchozí domluvě je možné zajet se podívat na vozy i osobně.

„V aukci nabízíme 18 zánovních automobilů ŠKODA FABIA Monte Carlo v plné tovární záruce, které předtím řídili funkcionáři, trenéři a hráči ze všech 18 českých fotbalových klubů,“ říká Robert Imling, ředitel prodeje ojetých vozů Louda Auto+.

Každý z automobilů je přitom spojen s konkrétním klubem. Každý z 18 nových majitelů aut proto obdrží také podepsaný dres či podepsanou kapotu od hráčů daného týmu (na přání). Pokud navíc zájemce o vůz v aukci nabídne svůj starý automobil na protiúčet, obdrží výkupní bonus 30 000 Kč, o nějž se sníží pořizovací cena vozu (o tuto částku se však nesníží příspěvek pro Zelený život). Celý výtěžek z aukce poputuje na činnost nadačního fondu Zelený život pro podporu nadějných fotbalistů ve věku 5 až 15 let. 

Aukce vozů od Louda Auto podpoří malé fotbalisty

Mimořádná charitativní akce Louda Aukce+ vynesla finanční prostředky ve prospěch činnosti nadačního fondu Ligové fotbalové asociace Zelený život. Ten pomáhá talentovaným fotbalistům ve věku 5 až 15 let, kteří pocházejí ze sociálně znevýhodněného prostředí.

Získejte 18 vozů FABIA Monte Carlo - platí jen do 15. září!

Jen do 15. září potrvá mimořádná charitativní akce Louda Aukce+ ve prospěch nadace Zelený život, která pomáhá malým talentovaným fotbalistům ze znevýhodněného prostředí.

Michal Paták má z nových vozů velmi dobrý dojem

Šest nových vozů pro klubové účely dnes od LFA převzali zástupci fotbalového klubu z Příbrami. Stali se tak dalším z 18 klubů FORTUNA:LIGY, který využil nově uzavřené partnerství Ligové fotbalové asociace s autobazary Louda Auto+.

Zpět na novinky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace