Skladové vozy
3946 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1295 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Získejte 18 vozů FABIA Monte Carlo - platí jen do 15. září!

Louda Aukce+

Jen do 15. září potrvá mimořádná charitativní akce Louda Aukce+ ve prospěch nadace Zelený život, která pomáhá malým talentovaným fotbalistům ze znevýhodněného prostředí.

V aukci mohou zájemci získat 18 zánovních vozů, které v minulých měsících patřily 18 českým fotbalovým klubům. Louda Aukce+ vznikla v rámci spolupráce s Ligovou fotbalovou asociací.

Charitativní Louda Aukce+ bude probíhat online od 1. září 2021 do 15. září 2021, kdy budou na webu https://louda.cz/aukce vystaveny vozy k aukci, po předchozí domluvě je možné zajet se podívat na vozy i osobně.

„V aukci nabízíme 18 zánovních automobilů ŠKODA FABIA Monte Carlo v plné tovární záruce, které předtím řídili funkcionáři, trenéři a hráči ze všech 18 českých fotbalových klubů,“ říká Robert Imling, ředitel prodeje ojetých vozů Louda Auto+.

Každý z automobilů je přitom spojen s konkrétním klubem. Každý z 18 nových majitelů aut proto obdrží také podepsaný dres či podepsanou kapotu od hráčů daného týmu (na přání). Pokud navíc zájemce o vůz v aukci nabídne svůj starý automobil na protiúčet, obdrží výkupní bonus 30 000 Kč, o nějž se sníží pořizovací cena vozu (o tuto částku se však nesníží příspěvek pro Zelený život). Celý výtěžek z aukce poputuje na činnost nadačního fondu Zelený život pro podporu nadějných fotbalistů ve věku 5 až 15 let. 

Auta z první ruky

Situace na automobilovém trhu zneklidňuje výrobce, prodejce i spotřebitele. Nedostatek nových vozů a prověřených ojetých vozů představuje aktuální téma všech jejich diskuzí. Poptávku i těch nejnáročnějších mohou uspokojit takzvaná auta z první ruky.

Centrum ojetých vozů Vrbová Lhota

U Poděbrad začíná pod značkou Louda Auto+ stavba největšího centra ojetých vozů v Evropě. Dokončení stavby a slavnostní otevření je plánováno na leden 2024.

Louda Auto+ rozdává iPhony

Společnost Louda Auto+ spustila v listopadu 2021 vánoční akci, během níž naděluje svým klientům hodnotné dárky. Přijeďte i vy k „Loudovi“ vyměnit svůj starý vůz za nový, využijte k nákupu finanční služby a získejte mobilní telefon iPhone. Udělejte radost sobě či svým blízkým a nadělte si dárky pod stromeček právě teď!
Zpět na novinky