Skladové vozy
3948 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1295 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Praha - Louda Auto Hyundai, Mazda

Louda Auto a.s.

Českobrodská 42
190 12 Praha

Navigovat
Hyundai Mazda

Prodej

Po - Pá   8:00 - 19:00
Sobota   9:00 - 15:00

Servis

Po - Pá   7:00 - 19:00
Sobota   9:00 - 15:00

Objednejte se na servis on-line

Prodej vozů Hyundai

Další kontakty
Michal Plaček

Michal Plaček

ředitel značky


776 371 788
michal.placek@louda.cz

Drahomíra Bašusová

Drahomíra Bašusová

prodejce vozů


703 858 813
drahomira.basusova@louda.cz

Gabriela Fetterová

Gabriela Fetterová

prodejce vozů


703 858 814
gabriela.fetterova@louda.cz

Erik Kouba

Erik Kouba

prodejce vozů


703 858 811
erik.kouba@louda.cz

Libor Vamberský

Libor Vamberský

prodejce vozů


703 858 815
libor.vambersky@louda.cz

Michael Pech

Michael Pech

prodejce vozů


703 858 816
michael.pech@louda.cz

Ondřej Plichta

Ondřej Plichta

prodejce vozů - fleet


703 858 812
ondrej.plichta@louda.cz

Jan Šesták

Jan Šesták

prodejce vozů Hyundai - fleet


602 242 348
jan.sestak@louda.cz

Denisa Grujičová

Denisa Grujičová

asistentka prodeje


702 061 354
denisa.grujicova@louda.cz

Petra Hakenová

Petra Hakenová

asistentka prodeje


703 858 819
petra.hakenova@louda.cz

Prodej vozů Mazda

Další kontakty
Jiří Zsellér

Jiří Zsellér

vedoucí prodeje vozů


703 858 818
jiri.zseller@louda.cz

Mgr. Milan Zelený

Mgr. Milan Zelený

prodejce vozů


737 081 783
milan.zeleny@louda.cz

Servis Hyundai

Další kontakty
Otakar Borek

Otakar Borek

vedoucí servisních služeb


703 858 820
otakar.borek@louda.cz

Roman Aschenbrenner

Roman Aschenbrenner

servisní poradce


703 858 821
roman.aschenbrenner@louda.cz

Karel Rouha

Karel Rouha

servisní poradce


703 858 822
karel.rouha@louda.cz

Michal Zelený

Michal Zelený

servisní poradce


703 858 823
michal.zeleny@louda.cz

Josef Dušek

Josef Dušek

servisní poradce


703 858 824
josef.dusek@louda.cz

Josef Bystrý

Josef Bystrý

servisní poradce


703 858 825
josef.bystry@louda.cz

Pavel Kalábek

Pavel Kalábek

servisní poradce


703 858 827
pavel.kalabek@louda.cz

Tomáš Kraus

Tomáš Kraus

Servisní poradce / garanční technik


703 858 829
tomas.kraus@louda.cz

Michal Šimáně

Michal Šimáně

asistent servisu


703 858 832

Andrea Šimáně Zahrádková

Andrea Šimáně Zahrádková

asistentka servisu


703 858 828
recepce.hyundai.praha@louda.cz

Mgr. Veronika Horová

Mgr. Veronika Horová

asistentka servisu


703 858 828
recepce.hyundai.praha@louda.cz

Markéta Arnoldová

Markéta Arnoldová

asistentka servisu



marketa.arnoldova@louda.cz

Servis Mazda

Další kontakty
Petr Rezler

Petr Rezler

vedoucí servisu


736 613 764
petr.rezler@louda.cz

David Brdek

David Brdek

servisní poradce


736 503 728
david.brdek@louda.cz

Jan Šmucr DiS.

Jan Šmucr DiS.

servisní poradce


732 720 982
jan.smucr@louda.cz

Petra Nollová

Petra Nollová

asistentka servisu


730 574 932
petra.nollova@louda.cz

Bazar Hyundai

Další kontakty
Václav Nýč

Václav Nýč

vedoucí skladu


703 858 830
vaclav.nyc@louda.cz

Petr Veselý

Petr Veselý

skladnik/prodejce náhradních dílů


703 858 831
sklad.hyundai.praha@louda.cz

Milan Šotola

Milan Šotola

skladnik/prodejce náhradních dílů


703 858 831
sklad.hyundai.praha@louda.cz

Tomáš Burda

Tomáš Burda

skladník / prodejce náhradních dílů


703 858 831
sklad.hyundai.praha@louda.cz

Martin Burian

Martin Burian

skladník / prodejce náhradních dílů


703 858 831
sklad.hyundai.praha@louda.cz

Lakovna

Další kontakty

Bazar Mazda

Další kontakty
Martin Borek

Martin Borek

technik výkupu ojetých vozů

325 408 800
602 306 130
martin.borek@louda.cz

Sklad Mazda

Další kontakty
Miloš Svoboda

Miloš Svoboda

vedoucí skladu


734 138 078
sklad.mazda.praha@louda.cz

Prodej obytné vozy

Další kontakty

Skladové vozy na pobočce Praha

Všechny vozy na pobočce