Skladové vozy
4318 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1366 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Auto od 1 minuty do 5 let

Potřebujete spolehlivé auto jen na hodinu, na víkend nebo na dalších 10 let? 

Pro Louda Auto to není žádný problém!

Potřebujete vůz na několik minut či hodin? Využijte službu carsharing od společnosti CAR4WAY.  Opravují vám auto v servisu a vy nemáte  čím jezdit? Potřebujete odjet na dovolenou větším nebo spolehlivějším  vozem? Rozhodně se obraťte na naše autopůjčovny  CAR4WAY nebo Das Rent Auto.  U nás si můžete pořídit vysněné nové auto prostřednictvím značkového financování nebo na operativní leasing.
 

Operativní leasing

Vůz na operativní leasing má celou řadu výhod:

  • Jezdíte a o nic se nestaráte.
  • Platíte jen jednu pravidelnou a neměnnou měsíční splátku. V rámci této splátky navíc mohou být všechny služby spojené s provozem vozidla. 
  • Při výběru předem nakonfigurovaného balíčku máte auto k odběru během několika dní po dodání všech potřebných dokladů.
  • Vybírejte vozy z 10 značek. 
  • Operativní leasing nabízíme jak pro fyzické osoby tak pro firmy. 

Více informací

Autopůjčovna

Máte vůz dlouhodobě v servisu? Čekáte na dodání nového auta? Chystáte se na dovolenou nebo na akci a potřebujete velké auto? Využijte naší autopůjčovnu.

CAR4WAY AUTOPŮJČOVNĚ v Praze naleznete vozy všech kategorií. Od malé ŠKODA Citigo, před luxusní ŠKODA Superb až po SUV ŠKODA Karoq a Kodiaq. Pokud se chystáte na rodinnou dovolenou nebo třeba se stěhovat, určitě využijete užitkové vozy Ford Transit nebo 8místný Volkswagen Transporter.

Na našich pobočkách v Choťánkách, Pardubicích, Teplicích, Svitavách a v Praze také můžete využít originální půjčovnu užitkových vozů Volkswagen Das RentAuto.

Více informací
IMG_50002u_nahled

Firemní carsharing

Mezi největší výhody firemního carsharingu od CAR4WAY patří snížení provozních nákladů firmy a větší kontrola nad vozy i nad řidiči. Nabízíme vám řešení v podobě individuálního nastavení. Vaši zaměstnanci budou moci využívat vozy volného carsharingu.

Mezi alternativy firemního carsharingu se poté řadí komunitní carsharing . Konkrétní skupina, například majitelé a nájemníci bytů nebo skupiny studentů, mají pro své potřeby určitý počet vozů, které jsou dostupné jen jim – předem zvolené komunitě.

Více informací
Firemní carsharing

Veřejný carsharing

V Praze a v Brně sdílíme vozy značek ŠKODA a Volkswagen, včetně prostorného užitkového vozu Volkswagen Caddy nebo elektroautomobilu Volkswagen e-Golf.

A proč využívat carsharing právě od CAR4WAY?

Díky volnému carsharingu si můžete půjčit auto na jednom konci města a vrátit ho na druhé straně . A navíc jezdíte bez starostí. O servis, pojištění, dálniční známky a palivo se staráme my. Rezervace probíhá online. Stačí si vybrat a jet. Plaťte za vůz jen ve chvíli, kdy ho skutečně potřebujete.

Více informací

Finanční služby

Chcete nové auto? Nezdržujte se čekáním na úvěr v bance. Využijte možnosti značkového financování přímo na našich pobočkách. Vyberete si vůz a my vám vytvoříme kalkulaci na míru. Možností nabízíme několik. Zvolte operativní leasing a plaťte jednu pravidelnou a neměnou splátku každý měsíc. Při úvěru vám poté navrhneme výši počáteční akontace a měsíčních splátek podle  vašich potřeb.  V rámci tohoto financování umíme zajistit i povinné a havarijní pojištění jako součást splátky. 

Výhodné financování vám můžeme nabídnout bez ohledu na to, zda jste soukromá osoba nebo podnikající fyzická osoba (OSVČ, podnikatel) nebo právnická osoba (firma). 

Prodej nových a ojetých vozů

Louda Auto má své showroomy v 9 městech po celé České republice. Nabízíme vozy 10 značek. O vaší spokojenost se postará tým 500 zaměstnanců, který je neustále vzděláván a školen ve své práci tak, aby naše poskytované služby byly co nejkvalitnější.

Kromě nových vozů nabízíme také ojeté vozy s  garancí původu a technického stavu Das Welt Auto a ŠKODA Plus. Našim klientům nabízíme také výkup vozů na protiúčet nebo komisní prodej.

Více informací

Autorizovaný servis

Nabízíme vám autorizované servisní služby a profesionální přístup zaměstnanců. Provádíme záruční i pozáruční autorizovaný servis vozů Volkswagen, Audi, ŠKODA, SEAT, Mazda, Hyundai, Renault, Dacia a Ford. Specializujeme se také na opravy havarovaných vozů, a to i včetně vyřízení pojistné události. U Louda Auto je také možné využít služeb pneuservisu, lakovny a klempírny. Dále nabízíme služby spojené s mytím vozů. Náš personál je pravidelně školen, abyste u nás byli maximálně spokojení.

Více informací

Odtahová služba

Víte, co dělat v případě nehody? Volejte Louda Auto a využijte naši nonstop odtahovou službu.

Co všechno vám zařídíme:

  • nejpozději do 30 minut od zavolání pošleme na místo nehody naši odtahovou službu
  • zajistíme odtah vašeho poškozeného vozu
  • zařídíme vše s pojišťovnou (likvidaci pojistné události, ohledání škody, komplexní agendu)
  • váš vůz opravíme v našich autorizovaných servisech
  • naši vyškolení profesionálové zajistí proplacení úhrady škody na náš účet

Více informací
A7R01200

Louda Fleet - partner podnikatelů

Jste malá nebo střední firma?  Chcete ušetřit čas a energii s optimalizací vašeho vozového parku?

Náš tým obchodních zástupců vám nabídne sofistikované služby. Navštívíme vás nebo se potkáme na vámi vybrané pobočce. Nabídneme vám moderní formu spolupráce a zajistíme vám individuální přístup  výkupu a nákupu flotily vašich vozů.

Vozové parky jsou naší specialitou. Víme, co je pro vás důležité: · efektivita · mobilita · zachování hodnoty vozidel vaší flotily!

Využijte služeb Louda Fleet!

Více informací
A7R01466

Úpravy vozů pro ZTP a ZTP/P

Poskytujeme poradenství při úpravě vozů pro osoby se sníženou pohyblivostí. Představíme vám možnosti financování, včetně podmínek na získání státního příspěvku. Zajistíme úpravu vozu na míru. A to ve všech oblastech, například ručního řízení vozů tak zajištění nájezdových ramp a dalších prvků, které vám usnadní mobilitu.

Více informací
Úprava pro ZTP