Skladové vozy
3947 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1295 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Centrum ojetých vozů Vrbová Lhota

Stavíme největší centrum ojetých vozů v Evropě se zastřešenou prodejní plochou 40 000 m2 a s vnitřní kapacitou přes 2 000 vozů! Nacházet se bude v katastru obce Vrbová Lhota u Poděbrad v blízkosti dálnice D11, ze které bude veden exit přímo do našeho areálu. Centrum bude výborně dostupné z Prahy, Hradce Králové, Pardubic, ale díky umístění téměř ve středu republiky, také z mnoha dalších českých měst. Slavnostní poklepání základního kamene proběhlo v neděli 23. ledna 2022 za přítomnosti vedení společnosti Louda Auto a zástupců obce Vrbová Lhota. Dokončení stavby a slavnostní otevření je plánováno na leden 2024.

Nekonečné možnosti pod jednou střechou aneb co všechno tři patra plná vozů a areál showroomu nabídnou

  • Zcela nové, moderní a unikátní třípatrové centrum ojetých vozů
  • Prodej a výkup ojetých vozů všech značek
  • Značkové finanční služby
  • Dobíjecí stanice pro elektromobily
  • A mnoho dalších služeb!

Součástí centra ojetých vozů bude i kavárna s příjemným posezením v luxusním prostředí. Zákazníkům tak nabídneme ojedinělý nákupní komfort dostupný za každého počasí.

Základní informace

  • Adresa: Vrbová Lhota, exit 35 z dálnice D11
  • Slavnostní poklepání základního kamene: neděle 23. ledna 2022
  • Dokončení stavby: leden 2024

Není kopat jako kopat aneb Ligoví fotbalisté v sedadlech těžkých stavebních strojů

Stavba centra ojetých vozů ve Vrbové Lhotě je v plném proudu. Přesto se objevilo pár nedočkavců, kteří se nám rozhodli pomoci. Nebyli jimi nikdo jiní, než Matěj Pulkrab z AC Sparta Praha, Jan Chramosta z Bohemians Praha 1905 a Ewerton da Silva z FK Mladá Boleslav. Ligoví fotbalisté si sedli do kabin těžkých strojů a vyzkoušeli si ovládání bagrů, nakladačů a další těžké stavební techniky. Přestože zjistili, že není kopat jako kopat, úkolu se zhostili na výbornou a plánovanému otevření areálu v roce 2024 tak nic nebrání.

Video ze slavnostního poklepání základního kamene

V neděli 23. ledna 2022 byl za přítomnosti vedení společnosti Louda Auto a zástupců obce Vrbová Lhota poklepán základní kámen centra ojetých vozů. Podívejte se na naše video ze slavnostního dne!

Nové pracovní příležitosti i pro Vás

Pojďte pracovat pro jednoho z největších prodejců nových i ojetých vozů v České republice. Sledujte naše webové stránky louda.cz/kariera, kde naleznete aktuální nabídku volných pracovních pozic.

Soubory ke stažení

Tisková zpráva

Kontakt pro PRESS

Jan Kroča

Telefon:  +420 603 728 851

Email:  jan.kroca@louda.cz

Napsali o nás