Skladové vozy
3995 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1174 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA
Vrbovka Vrbovka

Vrbovka. Buďte součástí příběhu.

Centrum ojetých vozů Louda Auto+ ve Vrbové Lhotě

Nedaleko Poděbrad, v katastru obce Vrbová Lhota, vzniká pod značkou Louda Auto+ největší centrum ojetých vozů v Evropě, které přinese nejen nové trendy do prodejních, výkupních a servisních služeb, ale také mnoho volných pracovních pozic vhodných pro různé profese. Slavnostní otevření showroomu je naplánováno na začátek roku 2024. Již nyní však průběžně hledáme nové lidi do týmu, kteří se s námi chtějí na příběhu Vrbovky podílet. Budete to právě vy?

Ať už jste automobilový nadšenec, zkušený vedoucí pracovník, profesionální automechanik, finanční odborník, začínající obchodní specialista nebo mladý absolvent bez praxe, na své si přijde každý – příběh Vrbovky s námi může psát opravdu kdokoliv!

Vizualizace Vrbovky s majitelem společnosti Pavlem Loudou

Proč jít pracovat do Louda Auto

Jsme největším dealerem nových vozů ŠKODA a Hyundai v České republice, zároveň představujeme významného prodejce dalších devíti značek. Náš vznik se datuje do roku 1992, kdy vnikla kousek od Poděbrad první malá provozovna pro prodej a servis vozů ŠKODA. V současné době působíme ve dvanácti českých a moravských městech a v oblasti automobilismu zaměstnáváme přes 700 lidí. Pod záštitou Louda Auto se zrodila také značka Louda Auto+ pro výkup a prodej ojetých vozů s cílem vnést na daný trh kvalitní a bezpečné služby.

Louda Auto patří mezi významné regionální zaměstnavatele. I přes neustálý růst a rozvoj však nezapomínáme na své původní hodnoty. Lidé v zaměstnání tráví několik hodin denně, měli by se v něm tedy cítit dobře. Nechceme proto pouze dávat práci. Chceme dotvářet životní styl našich zaměstnanců a přispívat k budování jejich životního standardu. Nabízíme dobré mzdové ohodnocení, moderní a čisté pracovní prostředí, příspěvek na dovolenou, MultiSport kartu, 3 dny placeného volna nad rámec dovolené, či pronájem firemní chalupy. Činnost je vykonávána v malých pracovních týmech v přátelské atmosféře. Klíčová je pro nás komunikace a dobré vztahy jak uvnitř společnosti, tak i s externími partnery. Chcete se o našem přístupu přesvědčit? Podívejte se na volné pracovní pozice a zašlete nám svůj životopis!

 • Mobilní technik výkupu
  Mobilní technik výkupu
 • Autolakýrník
  Autolakýrník
 • Specialista zákaznické linky
  Specialista zákaznické linky
 • Prodejce ojetých vozů
  Prodejce ojetých vozů
 • Autokarosář
  Autokarosář
 • Asistent pro ojeté vozy
  Asistent pro ojeté vozy
 • Specialista finančních služeb
  Specialista finančních služeb
 • Vedoucí prodeje ojetých vozů
  Vedoucí prodeje ojetých vozů

FAQ

Pracovat k nám by měl jít každý, kdo hledá uplatnění ve stabilní společnosti s možností rozvoje a kariérního postupu, očekává pěkné mzdové ohodnocení, pohodový pracovní kolektiv, moderní a čisté pracovní prostředí, či mnoho benefitů. Zejména pak ale každý, kdo s námi chce psát počátek něčeho nového… a to největšího centra ojetých vozů v Evropě.
Nabízíme 3 dny placeného volna nad rámec dovolené, MultiSport kartu, možnost pobytu na firemní chatě v Jizerských horách, slevy na půjčení vozu atd. Detailnější popis je vždy uveden u konkrétní pracovní pozice.
Pracovní činnost bude vykonávána na současné centrální pobočce v Poděbradech-Choťánkách.
Mzdové ohodnocení uvádíme zvlášť u každého popisu pracovní pozice. Snažíme se udržovat v regionu vysoký standard, reagovat na ekonomickou situaci a dopřát tak všem našim zaměstnancům dobrou finanční situaci.
Kariérní růst je u nás možný, nicméně u každé pracovní pozice se velmi liší. Dosáhnout jej mohou jak stabilní a loajální zaměstnanci, tak velmi šikovní a ambiciózní nováčci.
Ano, absence praxe u nás není překážkou. Rádi vás do všeho zaučíme a pomůžeme s počátečním rozkoukáním se.
Jsme ryze česká společnost, proto pro většinu našich pracovních pozic není potřeba umět cizí jazyk. Případné výjimky jsou uvedeny v popisu konkrétní pozice.

Základní informace

 • Adresa: Vrbová Lhota, exit 35 z dálnice D11
 • Zahájení výstavby: leden 2022
 • Dokončení stavby a slavnostní otevření: leden 2024

Nekonečné možnosti pod jednou střechou aneb co všechno tři patra plná vozů a areál showroomu nabídnou

 • Zcela nové, moderní a unikátní třípatrové centrum ojetých vozů se zastřešenou prodejní plochou 40 000 m2 a s vnitřní kapacitou přes 2 000 automobilů
 • Výborná dostupnost z Prahy, Hradce Králové, Pardubic, ale díky umístění téměř ve středu republiky, také z mnoha dalších českých měst
 • Prodej a výkup ojetých vozů všech značek
 • Značkové finanční služby
 • Dobíjecí stanice pro elektromobily
 • Kavárna s příjemným posezením v luxusním prostředí
 • Ojedinělý nákupní komfort dostupný za každého počasí
 • A mnoho dalších služeb…
Markéta Němečková
HR manager

marketa.nemeckova@louda.cz
+420 601 311 107

Není kopat jako kopat aneb Ligoví fotbalisté v sedadlech těžkých stavebních strojů

Stavba centra ojetých vozů ve Vrbové Lhotě je v plném proudu. Přesto se objevilo pár nedočkavců, kteří se nám rozhodli pomoci. Nebyli jimi nikdo jiní, než Matěj Pulkrab z AC Sparta Praha, Jan Chramosta z Bohemians Praha 1905 a Ewerton da Silva z FK Mladá Boleslav. Ligoví fotbalisté si sedli do kabin těžkých strojů a vyzkoušeli si ovládání bagrů, nakladačů a další těžké stavební techniky. Přestože zjistili, že není kopat jako kopat, úkolu se zhostili na výbornou a plánovanému otevření areálu v roce 2024 tak nic nebrání.

Video ze slavnostního poklepání základního kamene

V neděli 23. ledna 2022 byl za přítomnosti vedení společnosti Louda Auto a zástupců obce Vrbová Lhota poklepán základní kámen centra ojetých vozů. Podívejte se na naše video ze slavnostního dne!

Novinky ke stavbě Vrbovky