Skladové vozy
1567 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
862 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Zpětné financování automobilů od Louda Auto

Společnost Louda Auto nyní nabízí zpětné financování s garancí odkupu vozidla a s provizí pouze 10 000 Kč.  

 

Pod zpětným financováním je možno si představit půjčku na vaše vlastní vozidlo. Princip je snadný. Vozidlo od vás odkoupíme a zpětně vám ho prodáme na splátky na základě úvěrové smlouvy. Pro majitele vozidel se jedná o rychlou možnost v případě potřeby hotovosti. Při zpětném financování získáte peníze na ruku a zároveň můžete dál používat svůj vůz, který se splácí formou pravidelných splátek. Za odkup vozidla a zpětný prodej pomocí financování je provize pouze 10 000 Kč.

 

Zpětné financování je alternativou bez odkoupení vozidla (v technickém průkazu se majitel nemění) a smlouva je doplněna o dodatek o zpětném financování. Opět využíváte své vozidlo dál plus obdržíte finanční hotovost za vozidlo. Výše vyplacené částky je přibližně v hodnotě vozidla.

 

Vozidlo máte nadále k dispozici k užívání bez omezení a peníze splácíte dle vámi zvoleného splátkového režimu.

 

Pro získání půjčky přibližně ve výši hodnoty vozu, potřebujeme doložit:

  • vozidlo (rok výroby 2005+)
  • velký technický průkaz
  • občanský a řidičský průkaz (popř. pas)

 

Zpětné financování je možno vyřídit online nebo na našich pobočkách a je možné ho zřídit pro fyzické i právnické osoby. Smlouvu uzavíráme na dobu od 6 do 96 měsíců. Je možno sjednat navíc výhodné povinné ručení, havarijní pojištění nebo pojištění splátek.

 

Vše vyřizujeme co nejrychleji, pro zlepšení vašeho cashflow. Financování zprostředkujeme ONLINE zdarma do několika minut.

vwfssautoleasing

 

Zaujala Vás naše nabídka?

Napište nám!

Pro více informací volejte 325 400 400, nebo navštivte naše prodejce na pobočkách.

 

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností Louda Auto a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Na zboží poskytnuté zdarma není právní nárok a nevztahuje se na něj jakákoli záruka. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace