Poděbrady Praha Pardubice TOP pozice

Úvodní informace o společnosti

Nabízíme pracovní příležitost pro zkušeného Manažera prodeje finančních služeb, který se přidá k našemu týmu u jednoho z největších dealerů na trhu. Tato pozice je určena pro osobu s vynikajícími prodejními a komunikačními dovednostmi, která má zkušenosti ve finančních službách a ambice neustále posouvat tuto oblast našeho businessu. Jako Manažer prodeje finančních služeb budete hrát klíčovou roli v poskytování komplexních finančních řešení pro naše zákazníky a tím se podílet na prodeji vozů.

Co Vás čeká..

  •          zodpovědnost za obchodní výsledky v oblasti finančních služeb u ojetých vozů
  •          navrhuje, hledá a vytěžuje obchodní potenciál v oblasti finančních služeb u ojetých vozů
  •          školí a motivuje specialisty finančních služeb včetně prodejců ojetých vozů
  •         samotný prodej finančních služeb
  •         reporting

Bez čeho se neobejdete..

  •         SŠ / VŠ vzdělání
  •         minimálně 5 let zkušeností v oblasti prodeje finančních služeb
  •         vynikající schopnosti vedení týmu a motivace
  •          silné analytické a rozhodovací dovednosti.
  •          profesionální komunikační schopnosti a prozákaznická orientace
  •          ŘP sk. B – ochotu často cestovat po našich provozovnách - k pozici náleží služební vůz i pro soukromé účely

Markéta Němečková

HR Manager
marketa.nemeckova@louda.cz
+420 601 311 107

Proč k nám

STABILITA A RŮST

INOVACE A TECHNOLOGIE

KARIÉRA A PROFESNÍ ROZVOJ

PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ

PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ

Multisport karta

3 dny placeného volna

Příspěvek na dovolenou

SLEVY NA FIREMNÍ PRODUKTY

Teambuildingové aktivity

Firemní chalupa

KDE NÁS NAJDETE

Offline