Slovo majitele

Majitel

Počátky skupiny Louda se datují do roku 1992, kdy jsem s pomocí malého týmu kolegů založil nedaleko Poděbrad provozovnu pro prodej a servis vozů ŠKODA. V průběhu let jsme se v oblasti automobilismu vypracovali na největšího prodejce vozů ŠKODA a Hyundai v České republice. Postupně jsme svou činnost rozšiřovali o další obory, zejména o tradiční český průmysl – strojírenství, výstavbu bytů či výrobu skla, díky čemuž se nám podařilo vytvořit rozmanitou holdingovou skupinu Louda rozvíjející se v 6 různých odvětvích. Stali jsme se zároveň významným regionálním zaměstnavatelem, u nějž našlo své uplatnění přes 1 500 pracovníků.

Naši zaměstnanci se každý den starají o to, aby všechny vaše požadavky a přání byly uspokojeny rychle, bezpečně a kvalitně. Jen díky nim můžeme přinášet do vašich společností a domovů radost a produkty ulehčující každodenní život. Za jejich nasazení a loajalitu jim patří velké díky.

Do budoucna chceme pozornost směřovat do dalšího zvyšování kvality poskytovaných služeb a výrobků, rozšiřování portfolia, rozvíjení sponzorské činnosti i vylepšování pracovních podmínek zaměstnanců. Věříme, že i nadále budeme spolehlivým obchodním partnerem, férovým zaměstnavatelem a uznávaným prodejcem, ke kterému se zákazníci rádi vracejí.

Pavel Louda

Louda Auto
Ročně od nás vyjede přes 13 000 spokojených zákazníků
Car4Way
Poskytujeme mobilitu od 1 minuty do 5 let
Louda Reality
Dáváme domov rodinám od roku 2005
Crystal Bohemia
Denně vyrobíme 200 000 sklářských výrobků
Louda Alform
Špičková strojírenská výroba od roku 1920
Louda Holding
Práci u nás našlo přes 1 500 zaměstnanců

KDE NÁS NAJDETE

Offline