Louda Auto+ Poděbrady Poděbrady krátký / dlouhý týden mzda 30 000 - 35 000 Kč VRBOVKA | LOUDA AUTO

Úvodní informace o společnosti

Hledáš práci, kde se budeš cítit skvěle a tvůj den bude plný energie a kontaktu s lidmi? Přidej se k nám jako obsluha do moderního bistra v centru ojetých vozů Louda Auto+!

Naše bistro je místem, kde se setkává vášeň pro auta s výborným jídlem a pohodovou atmosférou. Hledáme nové členy týmu, kteří chtějí přispět svým nadšením a postarají se o naše zákazníky tak, aby se k nám vždy rádi vraceli.

Co Vás čeká..

  • Budeš obsluhovat zákazníky, kteří milují dobré jídlo a jedinečnou atmosféru.
  • Postaráš se o hladký chod obsluhy – od objednávek po podávání jídel.
  • Udržíš náš prostor čistý, příjemný a připravený na každého návštěvníka.
  • Pomůžeš s přípravou nápojů a drobných jídel

Co od tebe potřebujeme?

  • jsi komunikativní a rád pracuješ s lidmi.
  • máš pozitivní přístup a umíš si poradit i v rušnějších dnech.
  • týmová spolupráce je pro tebe přirozená a rád/a se učíš nové věci.
  • zkušenost z obsluhy je výhodou, ale není nutností – vše tě rádi naučíme.

Mzda

  • mzda je kompletně přiznaná
  • záleží na zkušenostech - 30 000 - 35 000 CZK

Co pro Vás máme..

  • přátelské a inspirativní prostředí, kde budeš moci růst.
  • možnost se kreativně vyjádřit a zdokonalit své dovednosti.
  • široká škála benefitů a možnost profesního rozvoje.

Markéta Němečková

HR Manager
marketa.nemeckova@louda.cz
+420 601 311 107

Proč k nám

STABILITA A RŮST

INOVACE A TECHNOLOGIE

KARIÉRA A PROFESNÍ ROZVOJ

PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ

PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ

Multisport karta

3 dny placeného volna

Příspěvek na dovolenou

SLEVY NA FIREMNÍ PRODUKTY

Teambuildingové aktivity

Firemní chalupa

KDE NÁS NAJDETE

Offline