Vrbovka Poděbrady krátký / dlouhý týden mzda 40 - 70 000 Kč

Úvodní informace o společnosti

Jste milovníkem aut a rád/a si o nich povídáte? Je obchod a komunikace s lidmi vaše parketa? Láká vás možnost neomezeného výdělku? U nás mzda nemá strop a vše záleží na Vás. Jsme největším prodejcem předváděcích a zánovních vozů se stářím do 3 let. Zkušenosti jsou u nás výhodou, ale ne podmínkou. Nabízíme perfektní zaškolení a další vzdělávání, které Vám zajistí růst vašeho výdělku i znalostí.

Co Vás čeká..

  • prezentace a prodej ojetých vozů zákazníkům
  • komplexní péče o zákazníka v průběhu celého procesu prodeje vozu (identifikace potřeb zákazníka, absolvování testovacích jízd se zákazníkem, samotný prodej)
  • péče o nabízené vozy a jejich prezentace
  • běžná administrativa spojená s prodejem vozů

Bez čeho se neobejdete..

  • ukončené SŠ vzdělání a trestní bezúhonnost
  • přirozené obchodní myšlení
  • dobré komunikační schopnosti
  • profesionální zastupování obchodních zájmů firmy
  • uživatelskou znalost práce MS Office
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • pracovní doba krátký / dlouhý týden

Mzda

  • provizní systém odměňování
  • strop na mzdy nemáme!
  • díky našemu školení tě naučíme, jak si vydělávat peníze

Markéta Němečková

HR Manager
marketa.nemeckova@louda.cz
+420 601 311 107

Proč k nám

STABILITA A RŮST

INOVACE A TECHNOLOGIE

KARIÉRA A PROFESNÍ ROZVOJ

PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ

PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ

Multisport karta

3 dny placeného volna

Příspěvek na dovolenou

SLEVY NA FIREMNÍ PRODUKTY

Teambuildingové aktivity

Firemní chalupa

KDE NÁS NAJDETE

Offline