Jihlava Praha Zličín mzda 40 - 60 000 Kč

Úvodní informace o společnosti

Máš srdce obchodníka a finanční povědomí? Je komunikace s lidmi tvoje parketa a dokážeš díky ní dosáhnout svých cílů? Chceš prodávat jen kvalitní finanční produkty?

U nás se nemusíš bát oslovování studených kontaktů či stropu tvého maximálního výdělku. Zkušenosti jsou u nás výhodou, ale ne podmínkou. Nabízíme perfektní zaškolení a další vzdělávání, které ti zajistí růst výdělku i znalostí. STROP NEMÁME.

Co Vás čeká..

  • poskytování komplexního poradenství naším zákazníkům ohledně finančních produktů
  • příprava a prezentace nabídek zákazníkům
  • prodej úvěrů, pojištění vozidel a jiných služeb spjatých s prodejem vozů
  • uzavírání obchodů

Bez čeho se neobejdete..

  • základem jsou prodejní a komunikační schopnosti
  • profesionální zastupování obchodních zájmů firmy
  • uživatelskou znalost práce MS Office
  • ukončené SŠ vzdělání a trestní bezúhonnost

Mzda

  • provizní systém odměňování
  • strop na mzdy nemáme!
  • díky našemu školení tě naučíme, jak si vydělávat peníze

Markéta Němečková

HR Manager
marketa.nemeckova@louda.cz
+420 601 311 107

Proč k nám

STABILITA A RŮST

INOVACE A TECHNOLOGIE

KARIÉRA A PROFESNÍ ROZVOJ

PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ

PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ

Multisport karta

3 dny placeného volna

Příspěvek na dovolenou

SLEVY NA FIREMNÍ PRODUKTY

Teambuildingové aktivity

Firemní chalupa

KDE NÁS NAJDETE

Offline