Vrbovka Poděbrady krátký / dlouhý týden mzda 40 - 70 000 Kč

Informace k pozici

Jste milovníkem aut a dokážete na první pohled posoudit jejich technický stav? Je komunikace s lidmi vaše parketa? Láká vás možnost neomezeného výdělku? U nás mzda nemá strop a vše záleží na Vás. Jsme největším prodejcem předváděcích a zánovních vozů se stářím do 3 let. Zkušenosti jsou u nás výhodou, ale ne podmínkou. Nabízíme perfektní zaškolení a další vzdělávání, které Vám zajistí růst vašeho výdělku i znalostí

Co Vás čeká..

  • výkup a oceňování ojetých vozů zákazníků
  • posouzení technického stavu vozidel
  • testovací jízdy, kontrola a popisy vykoupených vozidel

Bez čeho se neobejdete..

  • ukončené SŠ vzdělání
  • orientaci na automobilovém trhu, znalost značek, modelů a cen
  • schopnost identifikace mechanických a kosmetických vad vozů
  • komunikační, obchodní a vyjednávací dovednosti
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • ŘP skupiny

Mzda

  • Průměrná mzda se pohybuje od 40 000 – 60 000 Kč - strop ale nemáme!

Co pro Vás máme..

  • místo u leadera na trhu
  • systém zaškolení a dalšího vzdělávání
  • pracovní doba krátký / dlouhý týden (po - ne 8:00 - 20:00)
  • a mnoho dalšího..

Markéta Němečková

HR Manager
marketa.nemeckova@louda.cz
+420 601 311 107

Proč k nám

STABILITA A RŮST

INOVACE A TECHNOLOGIE

KARIÉRA A PROFESNÍ ROZVOJ

PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ

PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ

Multisport karta

3 dny placeného volna

Příspěvek na dovolenou

SLEVY NA FIREMNÍ PRODUKTY

Teambuildingové aktivity

Firemní chalupa

KDE NÁS NAJDETE

Offline