Skladové vozy
1333 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
770 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Všechny pozice - volné pozice

Vyhledat pozici podle města

(3)
(3)
(2)
(7)
(11)
(6)
(6)
(6)
(3)
(34)
(6)
(1)

EDM Programátor/ Obsluha drátové řezačky

NÁPLŇ PRÁCE

  • U nás vás pustíme vážně ke všemu a slovo rutina nepatří do našeho slovníku! Práce na této pozici zahrnuje vše od technologie výroby EDM přes programování v CAD/CAM PEPS a následné výroby dílu. Vyrábět budete od drážek pro pera řemenic, matric a razníků až po složité díly pro plastikářský průmysl.
  • Část směny je práce v kanceláři (programování) a část na dílně se stroji (výroba) – k dispozici jsou propalovačka, drátřezy a hloubičky.
  • Budete mít zodpovědnost za neustálý rozvoj svých dovedností, dále vybavení, stav, údržbu, opravy a evidenci svěřeného strojního zařízení a nářadí.

POŽADAVKY

  • SOU/SŠ strojní, ideálně nástrojař, strojní zámečník či obráběč kovů – ale není podmínkou
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenost s elektroerozivním obráběním je výhodou
  • Smysl pro pořádek a vysoká míra pečlivosti
  • Ochota učit se novým věcem je pro nás nutnost

NABÍZÍME

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 2 směnný provoz
  • Zaučíme vás, máme kolem sebe jen ty nejlepší v daném oboru!
  • Moderní, velmi čisté a bezpečné pracovní prostředí!
  • Stabilní zázemí strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí
  • Nabízíme zaučení na našich CNC strojích a zajištění profesního růstu
  • MultiSport kartu pro podporu vašeho zdraví – více na: https://multisport.cz/pro-zamestnance/
  • Dotované kvalitní závodní stravování
  • Možnost využití firemního rekreačního zařízení + další benefity dle firemního programu
  • Dobrou dopravní dostupnost z Kolína a okolí

Průběh výběrového řízení

Nevybrali jste si? Nevadí, i přesto pošlete svůj životopis.

Markéta Němečková

HR manager

Vložit životopis
Vložit motivační dopis
Firemní kultura

Život u nás

Život u nás

Benefity

Benefity

Login Login
Další informace