Skladové vozy
1333 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
770 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Všechny pozice - volné pozice

Vyhledat pozici podle města

(3)
(3)
(2)
(7)
(11)
(6)
(6)
(6)
(3)
(34)
(6)
(1)

Manažer správy budov

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za kompletní správu a údržbu bytových domů
  • Sestavení nabídky a rozpočtu, projednání se Společenstvím vlastníků jednotek, uzavření smlouvy o správě
  • Zastupování společnosti na shromážděních vlastníků jednotek
  • Zodpovědnost za kompletní správu a údržbu budov spadajících pod společnost Louda Auto/Reality
  • Nastavení systému správy budov, rozdělení kompetencí a zodpovědností mezi vlastníka a nájemníky
  • Pasportizace a případné zajištění další nezbytné dokumentace pro objekty
  • Řízení, koordinace a komunikace s dodavatelskými společnostmi v rámci správy a údržby budov
  • Sestavení plánů údržby a servisu zařízení, zodpovědnost za jejich plnění
  • Řízení financí a plateb dodavatelů společně s pravidelným reportem managementu společnosti
  • Sestavení investičních plánů spadajících pod správu a údržbu budov
  • Hodnocení dodavatelských společností
  • Zodpovědnost za správu a řízení reklamačních řízení
  • Zodpovědnost za ekonomiku správy budov

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání v elektrotechnickém, strojním nebo stavebním oboru
  • Minimálně 4 roky praxe v oboru správy nemovitostí
  • Znalost mechanismů a ekonomiky správy objektů a jejich technologií
  • Komunikativní osobnost s tahem na branku
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Orientace v projektové dokumentaci a stavební legislativě
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita
  • Schopnost aktivně řešit problémy
  • Týmová spolupráce, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní, rozvíjející se české společnosti
  • práce na HPP
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • firemní benefity (3 dny placeného volna, mobilní telefon, MultiSport karta, firemní rekreační zařízení, dotované firemní stravování, a jiné)

Průběh výběrového řízení

Nevybrali jste si? Nevadí, i přesto pošlete svůj životopis.

Markéta Němečková

HR manager

Vložit životopis
Vložit motivační dopis
Firemní kultura

Život u nás

Život u nás

Benefity

Benefity

Login Login
Další informace