Skladové vozy
1333 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
770 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Všechny pozice - volné pozice

Vyhledat pozici podle města

(3)
(3)
(2)
(7)
(11)
(6)
(6)
(6)
(3)
(34)
(6)
(1)

Prodejce nových vozů

Náplň práce

  • pravidelný kontakt a péče o stávající zákazníky firmy
  • rozvoj obchodních vztahů s novými a stávajícími klienty
  • prezentace a prodej vozů, doplňků, finančních produktů, pojištění
  • koordinace mezi prodejem a poprodejními službami
  • účast na marketingových aktivitách a akcích na podporu prodeje

Požadujeme

  • ukončené SŠ / VŠ vzdělání
  • zkušenost na obchodní pozici i v jiném oboru, přirozené obchodní myšlení
  • dobré komunikační schopnosti pro osobní, telefonický i písemný kontakt se zákazníky
  • profesionální zastupování obchodních zájmů firmy
  • vlastní iniciativu i v oblastech podpory prodeje, zákaznických akcí, marketingu
  • uživatelskou znalost práce MS Office
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • kariéru v atraktivní oblasti prodeje nových vozů u jednoho z největších dealerů vozů
  • zázemí, stabilitu, růst, finanční a obchodní sílu
  • možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • progresivní odměny a provize dle pracovního výkonu
  • benefitní program - služební vůz, mobilní telefon, 3 dny placeného volna, MultiSport kartu, firemní stravování, firemní rekreační zařízení na horách, a jiné.
  • nástup dle dohody

Průběh výběrového řízení

Nevybrali jste si? Nevadí, i přesto pošlete svůj životopis.

Michaela Ťupová

HR Business Partner

Vložit životopis
Vložit motivační dopis
Firemní kultura

Život u nás

Život u nás

Benefity

Benefity

Login Login
Další informace