Skladové vozy
2009 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
913 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Autorizované servisní služby

Život u nás

U nás se pořád něco dějě. Přidej se k nám.

HC Sparta Praha u nás v Choťánkách 

V roce 2017 si u nás udělal zastávku hokejový tým klubu HC Sparta Praha cestou na přátelské utkání s poděbradskými hokejisty. Zapózoval nám na společnou fotografii s našimi zaměstnanci na pobočce v Choťánkách a jel odehrát zápas na poděbradském stadionu.

Louda Racing Camp jako odměna pro zaměstnance

Jeden z podzimních termínů Louda Racing Campu byl nabídnut regionálním ředitelům, aby odměnili své zaměstnance za dobře vykonávanou práci. Všichni jsme se sešli na Autodromu v Mostě, kde jsme strávili dopoledne plné adrenalinu a rychlých jízd.

Sparťanská pětka v Praze

Hokejový klub HC Sparta Praha zorganizoval dobročinný pětikilometrový běh ve Stromovce. Naši zaměstnanci byli u toho! Neloudali se a jeli naplno, užili si to, a hlavně podpořili dobrou věc – tým sledge hokejistů.

Otevření nového showroomu ŠKODA ve Svitavách

V červnu proběhlo slavnostní otevření nového showroomu ŠKODA ve Svitavách. Během večera si hosté mohli poslechnout Leonu Machálkovou, potěšit oko tanečním vystoupením a ochutnat výborný catering. Tímto večerem byl slavnostně zahájen prodej…

Rainbow Run v Ústí nad Labem

Barvy, barvy, barvy… všude barvy a naši zaměstnanci. V květnu se již tradičně konal v Ústí nad Labem Rainbow Run, při kterém nemohli chybět ani naši tepličtí zaměstnanci. Neloudali se tak, až nebyli k poznání ani oni, ani naše…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace