Skladové vozy
3995 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1174 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Audi Q4 e-tron a Audi Q4 Sportback e-tron

 

Čisté designové linie Audi Q4 e-tron a Audi Q4 Sportback e-tron nastiňují charakteristický tvar pro budoucí elektrická vozidla, přičemž je kladen důraz na příď a výkonně působící záď. Progresivní interiér silně zapůsobí technologickými inovacemi, sportovním charakterem a funkčností.

 

Audi Q4 e-tron již od 1 296 900,-Kč vč. DPH

 

Výkon až 220 kW

Zrychlení (0-100 km/h) od 6,2s

Dojezd (dle WLTP) až 520 km

 

 

Poháněné pokrokem

Udržte s pokrokem krok a zvolte si vlastní podobu budoucnosti. Díky dojezdu až 520 km, velkorysému interiéru a novým technologickým možnostem v čele s rozšířenou realitou získáte svobodu v prostoru i myšlenkách. Audi Q4 e-tron přiváží nejmodernější elektromobilitu, se kterou bude radost měnit svět.

Více prostoru pro vše, co Vás baví

Jako skutečně všestranný rodinný vůz nabízí Audi Q4 e-tron celou škálu úložných řešení, která včetně schránky v palubní desce nabízí úložnou kapacitu až 24,8 litru. Zavazadlový prostor Audi Q4 e-tron pak nabízí 520 litrů pro přepravu zavazadel a jiných věcí. Po sklopení opěradel zadních sedadel lze jeho objem rozšířit až na 1 490 litrů.

Vychutnejte si poslech hudby trochu jinak

Audi Q4 e-tron je jako první model značky vybaveno prémiovým audiosystémem SONOS. O působivý poslechový zážitek, který Vás doslova pohltí, se stará deset vysoce výkonných reproduktorů včetně středového reproduktoru a subwooferu. Díky brilantní reprodukci výšek i hloubek a skutečně intenzivním basům hudba ve Vašem voze skutečně ožije.

 

 

Audi Q4 Sportback e-tron již od 1 349 900,-Kč vč. DPH

 

Výkon až 220 kW

Zrychlení (0-100 km/h) od 6,2s

Dojezd (dle WLTP) až 497 km

 

 

 

Dynamika, která se Vám přizpůsobí

S na přání dostupným systémem Audi drive select můžete upravit jízdní vlastnosti svého vozu prostřednictvím pěti různých jízdních režimů. Od preferování efektivity až po důrazu na dynamiku. Na přání dodávaný progresivní posilovač řízení mění prostřednictvím variabilního převodu řízení účinek v závislosti na úhlu natočení volantu, zvoleném stupni podpory a rychlosti vozu.

Rychlé nabíjení

Výkonný charakter Audi Q4 Sportback e-tron se silně projevuje také při nabíjení: již ve standardní výbavě jej lze nabíjet prostřednictvím 400V nabíjecích stanic při výkonu až 125 kW.

Rozšířená realita

Nové pojetí prediktivní jízdy: head-up displej s rozšířenou realitou, kterým je Audi Q4 Sportback e-tron vybaveno, znamená velký pokrok v oblasti zobrazovacích technologií. Prostřednictvím něj se na čelním skle odráží všechny důležité informace ve dvou samostatných úrovních, z nichž jedna nabízí stavové údaje, zatímco druhá zobrazuje potřebné informace prostřednictvím rozšířené reality (AR).

 

 
O platnosti akční nabídky se informujte u našich prodejců Audi. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností Louda Auto a druhou stranou závazkový vztah. Na zboží poskytnuté zdarma není právní nárok a nevztahuje se na něj jakákoli záruka. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací u našich prodejců Audi. 

Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám!

Váš dotaz se odesílá...
Váš dotaz se nepodařilo odeslat Zkusit znovu

Více informací vám poskytnou naši prodejci.

Pardubice - Hradecká 555

Pardubice

Hradecká 555
Po - Pá 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 13:00
Teplice - Dvořákova 83

Teplice

Dvořákova 83
Po - Pá 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 13:00
Liberec - Tanvaldská 1585

Liberec

Tanvaldská 1585
Po - Pá 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 13:00

Akční nabídka vozů Dacia

Pořiďte si nový vůz Dacia za akční cenu se zvýhodněním, bonusy a dalšími výhodami exkluzivně v Louda Auto!

Akční nabídka osobních vozů Renault

Pořiďte si nový vůz Renault za akční cenu se zvýhodněním, bonusy a dalšími výhodami exkluzivně v Louda Auto!

Akční nabídka užitkových vozů Renault

Pořiďte si nový vůz Renault za akční cenu se zvýhodněním, bonusy a dalšími výhodami exkluzivně v Louda Auto!