Skladové vozy
1204 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
661 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Chytněte rytmus s novou Mazdou CX-3 - již na showroomu

Mazda

Dokonalá pro řízení po městě i výlety po krajině. Tento nový kompaktní crossover kombinuje jedinečný stylový design KODO, inovativní technologii SKYACTIV, komfort a praktičnost a vyjadřuje tak přesně váš životní styl.

 

 

 

Ať už pojedete kamkoliv, užijete si naplno jízdní polohu, řízení i ovládání vozu, se kterým budete cítit dokonalé souznění. Díky inovativnímu dotykovému ovládání MZD-Connect budete mít na dosah ruky snadnou kontrolu nad hudbou, telefonem, satelitní navigací i nastavením vozu.

 

A díky naší oceňované technologie SKYACTIV budete také těžit z úspory paliva a nízkých emisí, a to zcela bez kompromisů v oblasti vynikajícího výkonu.

 

Odvážná, jednoduchá a živá – dynamická, zcela nová Mazda CX-3 popírá konvence a vytváří nový standard pro dokonalý požitek z jízdy.

 

 

 

 

 

 

Pevný a mohutný postoj


Pevný a mohutný postoj

Připravený postoj Mazdy CX-3 zcela vyjadřuje rychlost, pohyb a výbuch energie.

 

 

Sportovní a elegantní design zadní strany


LED osvětlení a charakteristické křídlo


Úzké světlomety ve tvaru zvířecích očí plynule přecházejí do pochromovaného trojrozměrného typického křídla a vytvářejí sofistikovaný a futuristický vzhled.


 

LED osvětlení a charakteristické křídlo


Sportovní a elegantní design zadní strany


Kontury zadních profilů ramen jsou zvýrazněny dvojitým výfukem podtrhujícím silného a sportovního ducha vozu, zatímco černé sloupky ve tvaru písmene D vyvolávají dojem prosklené plochy obklopující celou kabinu.

 

 

Stylový interiér kabiny


Stylový interiér kabiny

Od sedadel po palubní desku a dveřní panely jsme použili vysoce kvalitní materiály novými způsoby, abychom vytvořili stylový interiér, ze kterého dýchá vřelá atmosféra.
 
 

Design přístrojové desky


Design přístrojové desky


Jeden kruhový chromovaný analogový ukazatel je lemován částmi s křídlovými tvary obsahujícími digitální displeje.


 

Hudba prostřednictvím MZD Connect


Hudba prostřednictvím MZD Connect


Užívejte si svou hudbu ze zabudovaného DAB rádia nebo připojte svůj chytrý telefon prostřednictvím USB či Bluetooth® a přistupujte ke stanicím internetových rozhlasových stanic nebo podcastům.

Flexibilní zavazadelník


Flexibilní zavazadelník


Nákladovou desku lze umístit do některé ze dvou poloh, což umožňuje naskládat vybavení do přírody a sportovní výstroj pod nákladovou desku se snadným přístupem k ostatním zavazadlům nacházejících se nahoře.

 

 

Reproduktory Bose®


Reproduktory Bose®


Tento systém Surround Sound se sedmi reproduktory, který byl speciálně vyvinut pro Mazdu CX-3 ve spolupráci se společností Bose®, umožňuje poslouchat při jízdě hudbu ve vysoké kvalitě.

 

Motory SKYACTIV


Motory SKYACTIV


Naše řada kompaktních a výkonných vznětových a zážehových motorů přináší mimořádný výkon, nižší emise a nižší spotřebu paliva.

 

 

Automatické přepínání potkávacích a dálkových světel (HBC)


Automatické přepínání potkávacích a dálkových světel (HBC)


Detekuje vozidla vpředu a automaticky přepíná dálkový a potkávací režim LED světlometů vozu podle dopravní situace.

Louda Holding CUP 2020

Dne 10.9.2020 proběhl v Poděbradech golfový turnaj Louda Holding CUP 2020. Všem hráčům děkujeme za účast a budeme se těšit na další setkání.

Nová ŠKODA ENYAQ iV ... simple clever elektromobilita

Dvě varianty pohonu Dvě různé kapacity baterie Krátký nabíjecí čas Výkon až 225 kW Dojezd až 510 km Platforma MEB   To vše je ve zkratce žhavá novinka na trhu…

Nový Hyundai i30: elegantnější, bezpečnější a hospodárnější

BEZPEČNOST – KONEKTIVITA – ÚČINNOST Nová i30 přináší novinky na všech frontách: nový výrazný design, nejlepší bezpečnostní výbava ve své třídě, neomezená konektivita a verze s 48voltovým mild hybridním…

Předprodej zahájen! Nový VW Tiguan již od 629 000,-Kč s DPH*

*při využití Bonusu Protiúčet   Využijte výhodného financování od spol. VWFS s úrokem od 0,84% a POV za 1 Kč měsíčně po celou dobu financování (až 6 let).  Platí na objednávky do 30.9.2020.   Informujte se…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace