Skladové vozy
2165 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
407 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Aukce
Když fotbal pomáhá

Freediver David Vencl uplaval 80,9 metru pod ledem, pomohlo mu auto od Louda Auto

Volkswagen užitkové vozy

Český freediver David Vencl 23.2.2021 zkusil překonal Guinnessův rekord a vytvořil nový světový rekord v plavání pod ledem bez neoprenu a v těch nejtěžších podmínkách - tedy bez čepice a bez pomoci závaží, na které jsou freediveři zvyklí.  Pod ledem uplaval 80,9 metru a jeho výkon teď posuzují komisaři, kteří brzo vydají verdikt, zda David skutečně překonal rekord světového multi rekordmana Dána Stiga Severinsena, který před ním držel ještě známější Holanďan Wim Hof. 

David Vencl plaval bez kyslíkové podpory pod souvislou vrstvou ledu v hloubce přibližně 250 cm pod hladinou na přehradě v Lahošti u Teplic. Technické zázemí mu na místě zajišťoval automobil Volkswagen Transporter  z teplické pobočky společnosti Louda Auto. 


David Vencl je reprezentantem České republiky ve freedivingu od roku 2017. Je několikanásobným českým rekordmanem, mistrem republiky a jeho největším úspěchem jsou 5. místa na MS a ME.

Renault představil elektromobil Megane E-Tech

Nový Renault Megane bude silným konkurentem modelů ŠKODA OCTAVIA, VOLKSWAGEN GOLF, Hyundai i30 a dalších vozů nižší střední třídy, které také můžete objednávat v autosalonech Louda Auto.

Rozhovor do časopisu HC Slovan s Davidem Neradem, regionálním obchodní manažerem Louda Auto pro severní Čechy

V Ústeckém kraji máme své pobočky v Teplicích, Ústí nad Labem a nově i v Děčíně. I to je jeden z důvodů, proč jsme se stali hrdým partnerem ústeckého hokejového Klubu HC Slovan, který má zde na Severu letitou tradici.

Dacia Jogger se představuje!

Tohle auto na trhu chybělo, nová Dacia Jogger bude velice žádaná. Prostorné auto za cenu hluboko pod půl milionu Kč, které může svézt až 7 osob, v tom bude Jogger jedinečný. Dříve tuto pozici zastávala Dacia Dokker, která ale technicky zastarala, její výroba skončila a čekalo se na to, jakou náhradu Dacia představí.
Zpět na novinky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace