Skladové vozy
1764 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
450 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Plně elektrické SUV Volkswagen ID.4 již v prodeji!

Volkswagen

Plně elektrické SUV od Volkswagenu, nazvané ID.4 máme už v prodeji ve všech VW showroomech Louda Auto. Cena nejlevnějšího modelu ID.4 začíná na 960 tis. Kč (což je cca 793 tis. Kč bez DPH). Cena luxusní verze ID.4 MAX může se vyšplhat až přes 1,4 milionu Kč.

Volkswagen ID.4 nabízí atraktivní design, zavazadlový prostor objem 543 až 1575 litrů, spoustu pohodlí pro posádku i řadu vychytávek, jako je inteligentní hlasový asistent nebo dosud nevídané možnosti individualizace. Později dorazí i verze s pohonem všech kol, nazvaná ID.4 GTX.

Všechny VW ID.4, dodané na český trh, mají vyspělý software, který poprvé umožňuje pravidelné aktualizace vozidla přes wi-fi, aby zákazník musel zajíždět do servisu. A co je také důležité - s Volkswagenem ID.4 se parádně svezete. Zrychlení z nuly na 100 km/h za 8,5 sekundy, výkon 150 kW, výborné jízdní vlastnosti a světlá výška 210 mm, která patří mezi SUV k nejlepším. Maximální rychlost všech verzí ID.4 je elektronicky omezena na 160 km/h. Dojezd činí až 522 km, rychlým nabíjením se dá za pouhých 30 minut doplnit dostatek elektrické energie pro ujetí dalších 320 km.

Sériová výbava ID.4, zvaná City, zahrnuje mimo jiné 19" ocelová kola, 10" navigační a ovládací systém, vyhřívání předních sedadel i volantu. Vyšší stupeň výbavy, ID.4 Style, pak dokáže splnit všechna přání, co se pohodlí a luxusu týče.

A kde se vlastně Volkswagen ID.4 vyrábí? V moderní továrně jen kousek od Chebu, v saském městě Cvikov (Zwickau). Plně elektrická ŠKODA ENYAQ iV tak dostala hodně vážnou konkurenci, navíc s kratšími dodacími lhůtami.

S Volkswagenem T-Roc od Loudy jsem velmi spokojená

Darja Plachotinová, kurýrka společnosti PPL, Svitavy   Paní Plachotinová jak jste se dostala k nákupu vozu u Louda Auto? Od malička byl můj sen koupit si nové auto. A díky tomu, že pracuji u přepravní společnosti PPL a…

Louda Auto Liberec rozšiřuje řady partnerů Audi Sport

Skupina certifikovaných prodejců Au di Sport Performance se v České republice rozrostla o jubilejního desátého partnera v podobě Louda Auto Liberec. I v Liberci tak bude možné spolu s běžnými modely Audi prodávat i  RS modely včetně…

CUV Taigo od Volkswagenu přijde na český trh koncem roku 2021

Současná móda vozů SUV (sport utility vehicle) se rozšiřuje o novou kategorii CUV (crossover utility vehicle). S novým modelem Taigo do ní vstupuje automobilka Volkswagen, slibuje si od ní spojení výhod malého SUV, běžných kompaktních…

Veselé Velikonoce!

Vážení zákazníci,    rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době na našich pobočkách:   Prodej nových vozů, prodej ojetých vozů, servis: Pátek 2.4.2021 - ZAVŘENO Sobota 3.4.2021 - ZAVŘENO Neděle…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace