Skladové vozy
1349 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
593 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Užitkové vozy Renault: spolehlivost a kvalita nyní i v Ústí nad Labem

Renault

V Ústí na Labem pro vás a vašeho užitkového Renaulta zajistíme:

  • individuální a profesionální přístup
  • certifikované přestavby 
  • financování 
  • pojištění
  • značkové příslušenství

 

V současné době můžete například využít financování CREDIT 103%, ke kterému dostanete zimní pneumatiky zdarma v případě, že vůz objednáte od 1.10.2018 do 31.12.2018.

Kterého si vyberete?

Silný a výkonný Renault ALASKAN

Renault ALASKAN je pick-up, který vás upoutá na první pohled. Jeho 18" disky z lehkých slitin,mohutné nárazníky a široké podběhy dávají najevo, že s ALASKANEM dojedete kamkoliv. Komfort při jizdě zajistí velká kabina, pohodlná kožena sedadla nebo dvoufázová automatická klimatizace. Z technologii lze zmínit například 7" dotykovou navigaci, kterou je vestavěná 360° kamera, která maximalizuje viditelnost při manévrování v městském prostředí nebo v obtížném terénu. Podvozek s žebřinovým rámem vyrobený z vysoce odolné zesílené oceli pro torzní tuhost a víceprvková zadní náprava mají zásluhu na tom, že ALASKAN drží dokonale na vozovce bez ohledu na povrch. ALASKAN nejen díky tomu utáhne i uveze opravdu těžké předměty. A dieselový motor o objemu 2,3 litru mu k převážení opravdu těžkých věcí zajistí i dostatek síly. 

 

Funkční a přitom praktický Renault KANGOO Express

Vyberte si KANGOO Express v krátké verzi, v dlouhé, ve 2místné, 5místné nebo pro 7 lidí. Dvě úrovně vybavení, řada úsporných motorů, pestrá škála možných konfigurací, prosklených či neprosklených, s bočními posuvnými dveřmi či bez nich, s asymetrickými zadními dvoukřídlými dveřmi nebo se zadními výklopnými dveřmi... Vyberte si? Za zmínku také stojí velikost nákladního prostoru. KANGOO uveze až 800 kg nákladu, o maximální šířce 1,22 metrů a délce 2,89 metrů. 

 

 

Renault TRAFIC: Parťák pro jakoukoliv práci

Profil karoserie, nový design kabiny, unikátní výbava a výkonné motory. To vše zaručuje ještě efektivnější práci: Renault TRAFIC je inovativní do nejmenších detailů. Kromě toho všeho nabízí TRAFIC nejdelší úložný prostor ve své kategorii. V kažodenním provozu oceníte nejen jeho velký úložný prostor ale i kabina pro řidiče obsahuje spoutu odkládacího prostoru pro krabičku s obědem, brašnu s nářadím, potřebné doklady a dokumenty... Prostě pracant k nezaplacení. Manipulaci vám poté usnadní zadní parkovací kamera, která je vestavěná v zadním zrcátku a zadní parkovací senzory se zvukovou signalizací. 

Pokud vaše potřeby převyšují možnosti verzí dodávaných přímo z výroby nevadí, ve spolupráci s lokálními dodavateli přestaveb jsme schopni navrhnout ideální řešení na míru. TRAFIC je skvělým základem například pro chladící vestavbu, mobilní dílnu či ambulanci - záleží jen vás.

 

 

MASTER a celá řada podob

Předělejte si svůj MASTER na chladicí přestavbu, na převozní dílnu nebo valníkovou podobu. MASTER zvládne cokoliv. Renault MASTER je výkonný, úsporný, bezpečný a nyní ještě praktičtější. Jeho motory a řada inovativních řešení vám výrazně usnadní každodenní práci. Možnost regulace polohy za volantem, ergonomicky rozmístěné ovládací prvky, velký počet snadno přístupných úložných prostor a optimální výhled – MASTER nenabízí jen velký úložný prostor, ale i pohodlnou multifunkční kabinu. Během jízdy využijete také například zpětné zrcátko Wide View a to zejména na křižovatkách. Toto zrcátko umístěné ve sluneční cloně spolujezdce vykrývá mrtvý úhel a zvyšuje tak bezpečnost jízdy. Zrcátko rozšiřuje výhled na pravou stranu vedle vozidla. Parkovací senzory nebo kamera signalizují nebo zobrazují překážky za vozidlem a usnadňují tak couvání. Takových detailů oceníte u MASTERA celou řadu. 

 

Pro více informací kontaktujte naše prodejce.

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace