Skladové vozy
3995 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1174 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Sezonní nabídka AUDI

Audi

Vyrazte pro nové zážitky a užijte si sezonu s perfektně připraveným vozem v našem autorizovaném servisu Audi. Máme pro Vás odborně vyškolený tým, precizně zpracované originální díly, dokonale funkční příslušenství, kompletní služby Audi Pneuservisu se širokou nabídkou letních pneumatik s PneuGarancí. Využijte naše top servisní služby, objevte naši novou zákaznickou kartu MyCard a užijte si bez obav každou cestu s naší novou sezonní nabídkou.

 

Objednejte se na servis on-line

 

Vše, co potřebujete pro Vaše výlety do přírody

Příčníky

Základní nosič je vybaven ochranným uzamykáním proti krádeži a je testován v souladu se systémem Audi City-Crash. 

8 840 Kč

 

Nosič jízdních kol

Pro rámy jízdních kol až 100 mm (oválné 80 x 100 mm, kulaté 22–80 mm).

4 030 Kč

 

 

Nosič jízdních kol na tažné zařízení

Sklopný nosič jízdních kol Audi pro závěsné zařízení nabízí místo pro bezpečnou přepravu 2 jízdních kol nebo elektrokol. V případě potřeby jej lze volitelně rozšířit na 3 jízdní kola. 

 

Nosič pro 2 kola 18 170 Kč

Rozšíření pro 3. kolo 4 590 Kč

 

Plastová vložka do zavazadlového prostoru

K dispozici pro všechny modely.

   (pro Q8) 2 860 Kč

 

Bližší informace o použitelnosti příslušenství a dílů pro konkrétní vozidlo Vám podají naši Audi servisní poradci. Akční nabídka platí do vyprodání zásob. Uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH.

 

Vyrazte na cesty s Vaším domácím mazlíčkem

 

Ochranná deka na zadní sedačky

Ochranná deka zadního prostoru vozu chrání před znečištěním i boční stěny a zadní dveře. Nehodí se pro sportovní sedadla s integrovanými opěrkami hlavy. Lze prát na 30 °C.

4 190 Kč

Ochranný popruh pro psy

Bezpečnostní pás s reflexními prvky, vhodné pro použití i mimo vozidlo. Vypolstrované přední popruhy pro větší komfort psa. K dispozici ve 4 velikostech.

od 1 990 Kč

Obložení zavazadlového prostoru

Tato přesná vložka do zavazadlového prostoru poskytuje velmi dobrou ochranu úložného prostoru. Vhodné pro více účelů použití, například pro přepravu psů, pro hobby, řemeslníky, zahrádkáře atd. Chrání opěradla zadních sedadel, i když jsou sklopená.

5 400 Kč    (pro Q7)

Ochranná rohož na nákladovou hranu

Rychlá ochrana nárazníku. Jednoduše upevnit na háky zavazadlového prostoru a zabránit tak poškození při nakládání a vykládání. Slouží i pro psy jako ochrana před uklouznutím.

1 540 Kč

 

O platnosti akční nabídky se informujte u našich servisních poradců AUDI. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností Louda Auto a druhou stranou závazkový vztah. Na zboží poskytnuté zdarma není právní nárok a nevztahuje se na něj jakákoli záruka. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací u našich servisních poradců AUDI.

Zpět na servisní akce

Léto už je za námi, jste už k nám objednaní na přezutí?

Stačí se objednat do 15. 10. 2022! Vyhnete se každoročnímu návalu v pneuservisech na přelomu října a listopadu a navíc získáte slevu 50% na proměření geometrie!

Odstartujte novou sezonu!

Péče o čistý vzduch a bezpečnost Pravidelná údržba klimatizace vám zaručí: čistý a fungující klimatizační systém, zdravé prostředí v kabině, eliminaci pylů, mikrobů, plísní, bakterií, nepříjemných zápachů atd. Čištění klimatizace od 799 Kč

Nová sezóna je tu! Připravte na ni v servisu Renault i svůj vůz. 

Pravidelná údržba klimatizace vám zaručí: čistý a fungující klimatizační systém, zdravé prostředí v kabině, eliminaci pylů, mikrobů, plísní, bakterií, nepříjemných zápachů atd. Čištění klimatizace od 799 Kč

Zaujala vás nabídka? Napište nám!

Váš dotaz se odesílá...
Váš dotaz se nepodařilo odeslat Zkusit znovu